PITY 2014
PITY 2014
PIT-28
PIT-36
PIT-37
PIT-38
PIT-39

PIT w 2014 roku


Witamy w naszym serwisie. Udostępniamy Państwu darmowy program do rozliczania PIT za 2013 rok. Za pomocą naszej aplikacji można szybko i łatwo wypełnić druki PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 oraz PIT-39.

Nasz program PITY 2014 umożliwi Ci szybkie i proste rozliczenie z PIT. Dodatkowo masz możliwość wysłania deklaracji podatkowej do odpowiedniego Urzędu Skarbowego przez internet.


Program PITY 2014

Dobry program do PIT to podstawa podczas rozliczania z podatku lub ryczałtu za 2013 rok. Dzięki niemu wypełnianie PIT 2014 zajmie Ci około 5 minut!


PITY 2014 najłatwiej rozliczysz właśnie naszym programem PIT. Pobierz go lub wypełnij PIT przez internet.


Rozliczenie roczne 2013/2014
Za pomocą naszego programu do PIT możesz rozliczysz się z PIT-28, PIT-36, PIT-37, PIT-38 oraz PIT 39. Masz także możliwość wypełnienia wymaganych w Twojej sytuacji formularzy PIT za 2013 rok.
Program PIT 2014 – Rozlicz się z podatku w ciągu 5 minut!


Chcesz wypełnić PIT jeszcze szybciej? Skorzystaj z aplikacji PIT 2014 online.

Jakie PITY obsługuje nasz program:

- PIT-28
- PIT-36
- PIT-37
- PIT-38
- PIT-39

PITY- pytania i odpowiedziJak wypełnić PIT?Nie wiesz jak wypełnić PIT za 2014 rok? Pobierz nasz program. Nasza aplikacja ma zainstalowane porady, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wypełnianie PIT za 2013 rok.


Jaki pobrać program PIT?Nasz program do PIT jest sprawdzony przez milion podatników i jest chwalony za szybkość i intuicyjne działanie. Stale pracujemy nad udoskonalaniem program PIT, aby wypełnianie PIT było jeszcze łatwiejsze.


Pobierz program PIT!Nie czekaj dłużej. Pobierz program PIT 2014 już teraz. Nasza aplikacja jest w pełni darmowy i możesz za jej pomocą nie tylko wypełnić PIT za 2013 rok, ale również wysłać go przez internet prosto do Urzędu Skarbowego.PIT-39 druk, program 2013

Sprzedałeś mieszkanie, dom lub inną nieruchomość? PIT-39 za 2013 rok Cię nie ominie. Znajdziesz u nas druk PIT-39, instrukcje wypełniania, a także bezpłatny program do wypełniania PIT-39 w 2014 roku.

PIT-39- program PIT

Oferujemy Państwu szybki i sprawdzony program do PIT. Za jego pomocą rozliczysz PIT-39 w ciągu nawet 5 minut. Nasz program sam dokona za Ciebie wszelkich obliczeń, pomoże dobrać załączniki, a także będzie służył poradami podczas wypełniania PIT za 2013 rok.

Program PIT- pobierz

Nasz program do PIT jest uniwersalny. Za jego pomocą możesz dokonać każdego możliwego rozliczenia rocznego za rok 2013. Dodatkowo nasz program umożliwia wysłania deklaracji podatkowej prosto do Urzędu Skarbowego.

Druk PIT-39- jak wypełnić?

Formularz PIT-39 to zeznanie podatkowe, które należy złożyć w Urzędzie Skarbowym w przypadku sprzedaży nieruchomości. Jednocześnie nieruchomość ta musiała zostać nabyta lub wybudowana w przeciągu pięciu lat przed datą sprzedaży. Należny podatek należy złożyć wraz z wypełnioną deklaracją do końca kwietnia roku następującym po roku, w którym nastąpiła sprzedaż.

Ile wynosi podatek?

Podatek, do którego rozliczenia służy formularz PIT-39, wynosi 19 proc. i jest to suma stała, która nie jest zależna od żadnych innych czynników. Jednocześnie podatek ten odprowadza się jedynie od zysku, który powstał w przypadku zbycia nieruchomości, nie zaś ceny samej nieruchomości. W praktyce wygląda to tak, że od ceny za jaką sprzedane zostało mieszkanie odejmowana jest kwota, którą sami ponieśliśmy w związku z wydatkami na ów lokal.

Prawa nabyte?

Pamiętajmy, że podatek płaci się nie tylko od zysku ze sprzedaży nieruchomości, ale również od powiązanych praw nabytych. Rozumie się przez to np. prawo wieczystego użytkowania gruntu czy też spółdzielcze prawo mieszkaniowe. Sprzedanie udziału w nieruchomości również opodatkowane jest na podobnych zasadach. Nie można zapominać, że także i to należy uwzględnić w deklaracji podatkowej PIT-39.

Jak wypełnić PIT-39?

PIT-39, choć nie jest może najbardziej popularnym formularzem podatkowym, wypełniany jest przez bardzo wiele osób. Podobnie jak w przypadku innych formularzy podatkowych istnieją trzy drogi dostarczenia deklaracji do Urzędu Skarbowego. Pierwsza jest dość archaiczna i wiąże się z traceniem czasu w kolejkach w urzędzie - czy naprawdę chce nam się spędzać dzień w ten sposób? Drugim sposobem jest wysłanie formularza listem poleconym. Także i w tym przypadku konieczne jest fatygowanie się do urzędu, tym razem pocztowego, aby nadać list. Poza tym jest to kiepskie rozwiązanie dla ludzi nieufających usługom pocztowym. Najwygodniejszym i bardzo bezpiecznym rozwiązaniem jest natomiast przesłanie formularza za pomocą dokumentu elektronicznego, które jest teraz możliwe za sprawą infrastruktury podatkowej e-deklaracje.

 

PIT 39 przez internet

Rozliczanie PITu przez internet to najszybszy i najwygodniejszy sposób na wypełnienie PITu, co jest obowiązkiem każdego polskiego podatnika. Kliknij w poniższy baner i przejdź do wypełniania PITu przez internet

Formularz PIT-39 2013/2014

Rozliczasz PIT-39 za 2013 rok? Mamy dla Ciebie druki PIT 39 za 2013 rok. Pobierz jest w .pdf klikając tutaj lub ściągnić formularze w PDF:

 

PIT-39 2014PIT 39 za 2013

 

Formularze PIT-39 wypełnione należy złożyć w Urzędzie Skarbowym najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2013 rok. Warto pamiętać o możliwości skorzystania z ulgi mieszkaniowej - więcej tutaj.

Wszystkie prawa zastrzeżone. PITY 2013 / 2014- program PIT, wypełnianie PIT